Pięcioosobowy zespół, tworzący muzykę autorską, mieszając różne style: funk, pop, blues, rock.

W 2018 roku nagrali EP, którą można było usłyszeć w czołowych, wielkopolskich radiach. Zwycięzcy takich festiwali jak Festiwal BLusowo, Festiwal UnderGramy czy Ogólnopolski Przegląd Kapel Gitarowych w Mosinie. Obecnie pracują nad materiałem na pełnowymiarową płytę.

Skład zespołu:

Roxana Tutaj – wokal

Barbara Plucińska – gitara basowa

Maciej Skrzypczak – gitara elektryczna

Kuba Wietrzyński – gitara elektryczna

Tomasz Buchwald – perkusja

 

Jak zaczęła się wasza historia?

Aktualny skład wyklarował się po rozpadzie poprzedniego, ośmioosobowego zespołu. Trzy gitary, dwa wokale, klawisz, bas, perkusja i mnóstwo emocji sprawiły, że każdy postanowił iść własną ścieżką. Tak w 2017 powstał Good Omen czyli dobry znak. Najczęstsze modyfikacje w zespole, miały związek ze zmianą basistów Aktualnie od 2018 na gitarze basowej, nasze szeregi zasila Basia Plucińska.

Skąd wzięła się nazwa zespołu?

Nazwa zespołu to połączenie imienia i nazwiska wokalistki i liderki grupy oraz sformułowania Good Omen odnoszącego się do reszty zespołu. Good Omen to po prostu dobry omen (znak), który zwiastujący nadejście czegoś pozytywnego. Wierzymy w to, że nasza muzyka ma moc, by przynosić słuchaczom dobre wrażenia.

Wasze inspiracje muzyczne?

Queen, Beth Hart, Stevie Wonder, Led Zeppelin, Carter Beauford…

Jak sami definiujecie swoją muzykę?

Określamy ją jako – dobrą energię, przemyślane dźwięki i charyzmatyczną wokalistkę.

Jakie macie plany na przyszłość?

Nagranie pełnowymiarowej płyty, trasa koncertowa po Polsce. W planach powtórzenie koncertu w USA. Pierwszy miał miejsce w 2019 roku w Kalifornii.

Największe muzyczne marzenie?

Może zabrzmimy trywialnie ale to przede wszystkim możliwość życia z muzyki, zagrania koncertu w miejscach, w których koncertują nasi idole np. Royal Albert Hall w Londynie oraz zbudowanie silnej i aktywnej grupy (społeczności) wokół naszej muzyki.

Jakimi słowami zaprosilibyście swoich fanów na koncert?

W każdej podróży potrzebne są przystanki. Twoim kolejnym, może być pełen emocji i dobrej energii koncert, który mamy nadzieję, da Ci siłę na dalszą drogę.

Więcej o zespole znajdziecie tutaj:

FB: https://www.facebook.com/roxanatutajgoodomen/

INSTA: https://www.instagram.com/roxanatutajgoodomen/

YT:   https://www.youtube.com/roxanatutajgoodomen