Ogólnopolski Konkurs Zespołów Muzycznych Rockowa Noc

 

W 2021 roku odbędzie się XVI edycja rywalizacji o statuetkę Nalepy.  

 

Już 27-28 sierpnia w Rzeszowie znów usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2021 to już szesnasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców, jak i zespołów startujących w konkursie. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat czy Luxtorpeda.

 

Zgłoszenia do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są w zakładce konkurs. Termin zgłoszeń podamy już wkrótce.