After Midnight to piątka bardzo dobrych znajomych grających słodkie jak cukier melodie. AM tworzy muzykę z gatunku pop-punk / pop-rock w iście soczystym wydaniu. Zespół inspiruje się głównie muzyką zza oceanu. Swoją przygodę zaczęli w 2016 roku w Rzeszowie przeznaczając 100% wolnego czasu na pisanie własnej muzyki. Od niedawna miejsce na froncie zajęła przesympatyczna i pełna energii Iza, dzięki której cała paczka może wspólnie grać swoje pełne emocji piosenki. Zespół wciąż buduje swoje muzyczne CV, a póki co w notatniku z największymi sukcesami znajduje się występ przed Natalią Szroeder, który miał miejsce z okazji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponadto zespół koncertował z takimi zespołami jak: Anotherland, Phedora, Deep Alley oraz brał udział w przeglądach i konkursach m. im. RSP LIVE vol. 9, Kill me with the MUSIC – koncert finałowy. Po kilku latach wspólnego grania i koncertowania udało się zebrać i nagrać materiał na debiutancki album, którego upublicznienie datuje się na 27 września 2019 roku. Na płycie zatytułowanej „Life’s A Mess” znajduje się 7 utworów, które są kwintesencją ich inspiracji i sposobu wyrażania emocji w muzyce.

Skład zespołu:
Izabela Wanat -wokal
Maciej Gałas – gitara
Radomir Nowak – gitara
Paweł Leja – bas
Daniel Jurkiewicz – perkusja

Jak zaczęła się wasza historia?
To były wczesne lata…., a nie to był 2016 rok.
Historia jak z każdej bajki i głów pełnych marzeń paczki młodych ludzi, pozytywnie nakręconych na zrobienie czegoś fajnego razem. W tym przypadku było to wspólne granie muzyki, która wypełnia nasze głowy i wątroby, dając nam przy tym dużo dobrej zabawy.

Skąd wzięła się nazwa zespołu?
Na początku istnienia zespołu grywaliśmy próby i tworzyliśmy materiał do późnych godzin nocnych. Najlepsze pomysły wpadały często po północy. Tak już zostało.

Wasze inspiracje muzyczne?
Paramore, Blink 182, Tonight Alive, Rise Against, to tylko niektóre, aczkolwiek jedne z ważniejszych.

Jak sami definiujecie swoją muzykę?
Muzyka którą gramy to kalifornijski punk rock czy jak kto woli pop punk.

Jakie macie plany na przyszłość?
Grać! To najważniejsze. Po za tym zaczynamy pisać materiał na kolejny krążek.

Największe muzyczne marzenie?
Ffffffff…. – świeczki zdmuchnięte jak na urodzinowym torcie. Marzenie zostaje tajemnicą :)

Jakimi słowami zaprosilibyście swoich fanów na koncert?
Zapraszamy wszystkich na Rockową noc pod chmurką. Bociany już odleciały, komarów też już nie
ma. Będzie popcorn i świetna impreza przy dźwiękach świetnej muzyki.

Więcej o zespole znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/AfterMidnightPL